Po avarijos jos dalyviai paslėpė mašinos valstybinius numerius(14)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-03-07 10:50
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Avariją patyręs „Peugeot“ sumaitotas nebepataisomai. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Praėjusį trečiadienį prieš vidurnaktį gautas pranešimas, kad kelyje Tauragė–Žukai avariją patyrė „Peugeot 406“ automobilis. Skambinusysis teigė, kad yra sužalotų žmonių. Tačiau atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad sudaužyta mašina palikta likimo valiai.

Sudaužyta mašina rasta Aušgirių kaimo teritorijoje. Ją aptikęs žmogus informavo, kad matyti sužaloti, prispausti žmonės. Į nelaimės vietą išsiųstos visos specialiosios tarnybos. Netrukus iš naujo paskambinęs informatorius patikslino, kad sužalotieji iš sumaitotos mašinos išlipo patys. Nepaisant to, medikai avarijos vietą pasiekė. Tačiau nukentėjusiųjų nebebuvo – apie galimai sužeistus žmones liudijo tik pritaškyto kraujo pėdsakai.

Policijos pareigūnus nustebino, kad niekur nesimatė automobilio valstybinių numerių. Jie atkreipė dėmesį, kad automobilyje ir greta jo voliojosi tušti alaus buteliai. Manoma, kad Žukų link skriejusio automobilio vairuotojas nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir galu trenkėsi į miško medžius dėl to, jog tąnakt tvyrojo rūkas, o kelio danga buvo šlapia.

Automobilio savininkas buvo nustatytas pagal nebepataisomai sumaitotos mašinos kėbulo numerius. Tą pačią naktį 1983 metais gimęs vyras, gyvenantis Žukuose, kreipėsi į Tauragės ligoninės medikus pagalbos. Girtumui nustatyti paimtas jo kraujas. Tačiau apklausiamas pareigūnų jaunas vyras tvirtino tąnakt nevairavęs.

Tą pačią dieną panaši avarija buvo nutikusi ir Tauragėje – iš į pakelę nuvažiavusio automobilio taip pat mįslingai dingo visi juo važiavusieji, nors buvo pranešta, kad mašinoje po avarijos yra sužeistų žmonių.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras