Pažeidimas ar tarnybinė pareiga?(8)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-03-26 14:33
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Kas šis pareigūnas ir kodėl antradienį vairavo užsienietiškais numeriais paženklintą automobilį, aiškinamasi. Autorės nuotrauka

„Tauragės kurjerio“ fotoobjektyvas užfiksavo, kaip uniformuotas policijos pareigūnas vairavo užsienietiškais valstybiniais numeriais paženklintą ir greičiausiai Lietuvoje nustatyta tvarka neįregistruotą automobilį.

Antradienio rytą, prieš 9 valandą, į Gedimino gatvėje esančią „Ravitos“ degalinę įsuko tarnybiniais ženklais nepažymėtas lengvasis automobilis. Mašinos priekyje sėdėjo du policijos pareigūno uniformomis vilkintys vyrai. Trumpai šnektelėję, vyrai išsiskyrė. Vairuotojas savąja mašina išvažiavo, o išlipęs keleivis nuėjo prie aikštelėje stovinčių automobilių. Netrukus uniformuotas pareigūnas sėdo į tamsų „Audi A6“ (valst. Nr. MU 6275 BK) ir nuvažiavo miesto link.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė sako, kad šis atvejis komisariate tiriamas.

– Informaciją tikriname. Gali būti, kad tai pažeidimas, bet gali būti, kad pareigūnas vykdė savo tarnybinę pareigą. Pareigūnai, kuriems perduotos fotografijos, įvykį aiškinasi. Jeigu bus nustatyta, kad tai pažeidimas, komisariate bus pradėtas tarnybinis patikrinimas, – informavo komisariato atstovė.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras