Į upės pakrantę nusiritusios mašinos vairuotoja atsipirko išgąsčiu(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-03-23 06:24
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

„Peugeot“ automobilis nuskriejo į Šešuvies paupį ir atsitrenkęs į akmenį vertėsi. Autorės nuotrauka

Ankstų antradienio rytą kelyje Tauragė–Jurbarkas, neprivažiavus Baltrušaičių, prieš tiltą per Šešuvies upę į šalikelę nuvažiavo ir pakrante nugarmėjo lengvasis „Peugeot 206“ automobilis. Mašiną vairavusi moteris atsipirko išgąsčiu.

Tą rytą šalies keliuose buvo slidu – naktį siautė pūga, paspaudė šaltukas. Ir avariją patyrusi Marija L. neslėpė, prieš nuriedant į šalikelę mašiną buvo sumėtę.

– Vairuoju nuo 1982 metų ir nė jokios avarijos nebuvau iki šiol patyrusi, o dabar šitoks nutikimas, – avarijos vietoje skėsčiojo rankomis vairuotoja.

Kaip viskas vyko, vairuotoja neįstengė prisiminti. Moters įsitikinimu – jos vairuojama mašina nesivertė. Tačiau automobilio sumaitojimai liudijo ką kita. Tą patį kalbėjo ir į avarijos vietą atskubėjęs vairuotojos sutuoktinis Stasys L. Vyras apžvelgęs avarijos vietą apibendrino, kad mašina turėjo virsti, o žmona greičiausiai dėl patirto išgąsčio ne viską prisiminė.

 – Laukiame, kol atvyks pagalba ir padės ištraukti į paupį nugarmėjusią mašiną. Regis, nuo smūgio į pakalnės akmenis bus kažkas nutikę automobilio ratui, – svarstė vairuotojos vyras.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras