Priešgaisrinėje tarnyboje – nauja inspektorė(17)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-10 06:35
Renatos Ambrazevičienės asmeninio archyvo nuotrauka

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriuje atsirado nauja darbuotoja – inspektorė Renata Ambrazevičienė. R.Ambrazevičienės asmeninio archyvo nuotrauka

Tauragės apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriuje atsirado nauja darbuotoja – inspektorė Renata Ambrazevičienė. Laisva darbo vieta šiame skyriuje atsirado išėjus vyriausiajam inspektoriui. Planuojama, kad ateityje ji bus paskirta ir valdybos atstove spaudai.

Tauragės APGV viršininkas Mindaugas Mikutavičius sakė, kad R.Ambrazevičienė inspektorės pareigas eina nuo lapkričio 5 dienos.

– Visada norėjau, kad šiame skyriuje dirbtų bent viena moteris. Esu numatęs būtent moteriai-inspektorei labiau nei vyrui-inspektoriui tinkančius darbus. Tai – darbas su visuomene, su žiniasklaida, švietėjiška veikla ugdymo įstaigose. Šilalėje tokias pareigas einanti moteris su savo darbu puikiai susitvarko, o drauge dirbantys vyrai tapo labiau pasitempę, – pasakojo M.Mikutavičius.

R.Ambrazevičienė yra įgijusi aukštesnįjį išsilavinimą ir iki šiol su priešgaisrine tarnyba neturėjo nieko bendro. Pasak M.Mikutavičiaus, ar ši darbuotoja perims ir atstovės spaudai pareigas, turėtų paaiškėti dar iki metų pabaigos.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras