Policija drumsčia prieššventinę prekybą naminuke(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-12-19 11:29
Policijos komisariato nuotrauka

Skaudviliškio namuose aptikta apie 100 litrų naminukės. Policijos komisariato nuotrauka

Policijos komisariato duomenimis, kaimo sodybose vėl aptinkama naminukės. Praėjusią savaitę nustatyti du atvejai, kai namuose buvo laikoma naminė degtinė.

Antradienį patikrinta sodyba Lapurvio kaime. Pareigūnai neslepia, kad ten gyvenantieji žinomi kaip nuolatiniai prekiautojai naminuke. Vien tik šiais metais sodyboje nelegalaus alkoholio aptinkama jau trečią kartą. Šįkart talpą su 11litrų skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminei degtinei būdingą kvapą, pareigūnai aptiko gyvenamojo namo verandoje. Sodybos šeimininkai neneigė, kad tai – namų gamybos alkoholis.

Ketvirtadienį alkoholis, skleidžiantis naminei degtinei būdingą kvapą, rastas ir skaudviliškio H.K. namuose. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sodybos garaže po gyvenamuoju namu aptiko ne tik naminukės, bet ir nelegaliai įsigyto kuro. Skelbiama, kad šįkart radinys buvo didesnis nei Lapurvyje – Skaudvilės gyventojas laikė apie 100 litrų naminės degtinės. Ji buvo paruošta naudoti – išpilstyta į įvairaus dydžio butelius ir sudėta į lentyną, uždengta užuolaida.

Garaže pareigūnai pastebėjo ir nemažai įvairių talpų su kuru. Sodybos šeimininkas, paklaustas apie degalus, teigė juos kaupiąs savo reikmėms, tačiau kuro įsigijimo dokumentų pateikti negalėjo.

Dėl rasto namų gamybos alkoholio policijoje pradėti ikiteisminiai tyrimai, o už nelegalius degalus skaudviliškis turės atsakyti administracine tvarka.

Policija primena, kad žinantieji apie neteisėtą prekybą alkoholiu, kuru ar tabako gaminiais, neteisėtą šių prekių laikymą ar gabenimą policijai gali pranešti anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952 arba budėtojams – (8 446) 20 270.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras