Nesuvaldytos emocijos kainuos 5000 litų ir laisvės apribojimą(25)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-12-13 09:22

Už emocijų nevaldymą kelyje ir kumščiais „paauklėtą“ neatidų vairuotoją Tauragės rajono apylinkės teismas vyrui skyrė 5000 litų baudą ir apribojo laisvę 3 mėnesiams.

„Tauragės kurjeris“ neseniai rašė apie šią istoriją („Tauragės kurjeris“, Nr. 93, „Vairuotojas nežino, nuo ko gavo į nosį“).

Policija praneša, kad šis įvykis buvo baigtas nagrinėti ir perduotas teismui pagreitinto proceso tvarka. Teismas taip pat skubiai priėmė sprendimą.

Į policiją lapkričio pabaigoje kreipėsi 1974 m. gimęs tauragiškis R.R. Vyras pranešė, kad jį, važiavusį į darbą nuosavu automobiliu, pavojingai manevruodamas, sustabdė automobilis. Jo vairuotojas, iki tol esą jam nepažįstamas, išlipo ir priėjęs sudavė kumščiu į veidą. Incidentas, nukentėjusiojo teigimu, išgąsdino kartu su juo važiavusią moterį ir dvi mažametes.

Sumuštasis R.R. įsidėmėjo nuvažiuojančios mašinos valstybinius numerius.

Tad policijai, dėl šio įvykio pradėjusiai ikiteisminį tyrimą, gana greitai pavyko mušeiką surasti ir iškviesti apklausai.

Policijos duomenimis, „Nissan Terrano“ vairuotojui smūgiavęs tauragiškis nustebo sužinojęs, kad už tokį elgesį jam gresia baudžiamoji atsakomybė, ir nesigynė, kad šitokiu būdu bandė paauklėti neapdairiai kelyje besielgusį vairuotoją. Jis prisipažino nesuvaldęs emocijų ir smūgiavęs kitam vairuotojui į galvą po to, kai šis netikėtai išsuko iš šalutinio kelio į pagrindinį, neatsižvelgęs į tai, kad pagrindiniu keliu spėriai artėjo mašina.

Eismo dalyvius smurtu „išauklėti“ pasišovusiam tauragiškiui skirta 5000 litų bauda ir laisvės apribojimas 3 mėnesiams.

Skaityti komentarus (25) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras