Nelaimė tauragiškių tykojo Šilutės rajone(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-12-07 12:56
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Atsitiktinai į avariją patekusią tauragiškę iš sumaitotos mašinos vadavo ugniagesiai-gelbėtojai. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Specialiosios tarnybos informuoja apie automobilių avariją Šilutės rajone. Jos metu sumaitoti trys automobiliai, sužaloti trys žmonės. Dvi sužalotosios – tauragiškės.

Avarija įvyko kelyje Šilalė–Šilutė, ties Armalėnų kaimu. Pranešama, kad avarijos kaltininkas – automobilio „Smart“ vairuotojas, o tauragiškės vairuojama „Seat Ibiza“ į avariją pateko atsitiktinai. Trečiadienį, apie 15 valandą, „Smart“ vairuotojas, 31-erių K.A., nepasirinko saugaus greičio ir rėžėsi į priešais jį važiavusį bei sustojusį automobilį „Audi A4“. Nuo smūgio „Smart“ automobilis išlėkė į priešpriešinę eismo juostą, kuria tuo metu riedėjo 45-erių tauragiškės G.S. vairuojama „Seat Ibiza“. „Audi A4“ važiavusieji nenukentėjo. Stipriausiai sužaloti vairuotojai K.A. ir G.S. Jie abu atsidūrė ligoninėje. Tauragiškė iš sumaitoto automobilio buvo vaduojama ugniagesių. Pranešama, kad ji avarijoje nukentėjo labiausiai – liko prispausta sumaitotame automobilyje. Medikams moteris perduota tik po to, kai ugniagesiai, panaudoję hidraulinius plėstuvus, nukentėjusiąją išlaisvino.

Šioje avarijoje nukentėjo kartu su motina automobiliu „Seat Ibiza“ važiavusi 24-erių A.S. Ji gydoma ambulatoriškai. Ji ir avariją sukėlęs vairuotojas į ligoninę Greitosios medicinos pagalbos automobiliais buvo išgabenti  tuoj po susidūrimo.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras