Kalėdas vagia ne tik Grinčas(8)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-21 12:35
Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės miškų urėdijos administracijos Kalėdų medį išniekino vandalai. Renaldo Malycho nuotrauka

Vakar ryte į darbą atėję Tauragės miškų urėdijos darbuotojai nustėro radę po administracinio pastato langais papuoštą Kalėdų eglę ne tik „nurengtą“, bet ir sulaužytą. Miškininkams labiausiai gaila ne prarastų lėšų, bet medelio – sidabrinės eglės. „Negi žmonėms nėra nieko švento?“, – skėstelėdama rankomis sakė Personalo inspektorė-sekretorė Irena Remeikienė.

Urėdijos darbuotojai vakar rytą savo Kalėdų eglę rado nuniokotą: didieji burbulai nurankioti, medžio viršūnę puošusi žvaigždė nuplėšta, dvi maždaug 200 litų vertės elektrinės girliandos pavogtos. Aplink eglutę – trijų asmenų pėdsakai.

– Anksčiau gražiausias metų šventes pasitikdavome papuošę nukirstą medį, o šiemet nusprendėme papuošti dailiai nuaugusią eglaitę prie mūsų pastato. Dar nežinome, ką toliau darysime – visai šį medį nukirsime ar bandysime išauginti naują viršūnę. Kol kas esame sukrėsti to, ką išvydome. Reikėtų tauragiškiams suprasti, kad gatvės pusėje medį puošiame ne vien sau, o miestui gražinti. Deja, savanaudiškumas Tauragėje gajesnis už siekį suteikti džiaugsmo aplinkiniams, – kalbėjo Urėdijos administracijos darbuotojai.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras