Savaitgalį keliuose siautėjo neblaivūs vairuotojai(6)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-05-22 12:19
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Trūkiškės kaime nuo kelio nulėkusios ir sudaužytos mašinos vairuotojas buvo neblaivus. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Gaurės seniūnijoje nuo kelio nulėkė automobilis „Audi 80“. Avarijoje nukentėjo sugyventinių pora Auksė J. ir Stasys V. Kartą nukentėjusieji jau buvo atsidūrę mūsų laikraščio puslapiuose – 2011 m. sausį Stasys sudegino Auksės tėvų namus. Dar viena identiška avarija nutiko Trūkiškėje.

Policijos duomenimis, avarija įvyko apie trečią valandą nakties ties Žiburių kaimu. Automobilis dėl kol kas neįvardijamų priežasčių nulėkė nuo kelio Tauragė–Gaurė–Eržvilkas ir atsidūrė kairiosios pusės griovyje. Kas vairavo mašiną, iki šiol neaišku. Mat kartu su nukentėjusiaisiais automobiliu važiavęs  vyras iš avarijos vietos pabėgo. Jo asmenybė nustatyta, bet iki vakar popietės jis dar nebuvo surastas. Pranešama, kad autoįvykio metu sužalojimų neišvengė abu mašina važiavę sugyventiniai: 22-ejų Stasiui prireikė rimtesnės medikų pagalbos – vyras paguldytas į Tauragės ligoninę, 28-erių Auksė, suteikus pirmąją medicinos pagalbą, išleista gydytis į namus. Abu sugyventiniai avarijos metu buvo neblaivūs: vyrui nustatytas daugiau nei 2 promilių girtumas, moteriai – apie 0,3 promilės.

Ši pora „Tauragės kurjerio“ skaitytojams žinoma nuo 2011-ųjų sausio. Tąsyk Stasys netyčia padegė Auksės tėvų namus, kuriuose tada gyveno dvi jaunos šeimos, – norėjo prie krosnies pakaitinti ir į motorinį pjūklą perpilti benziną. Rezultatas – medinis namas supleškėjo iki pamatų. Auksės brolis su šeima persikėlė į Jurbarko rajoną, o keturis mažamečius auginančios Auksės šeima pasirūpino Gaurės seniūnija – surado ir įrengė butą Milgaudžiuose.

Dar viena panaši avarija, tuo pačiu laiku, tik porą dienų anksčiau, įvyko Trūkiškės kaime. Čia rastas nuo kelio nulėkęs „Citroen Xantia“ automobilis. Eismo dalyvių avarijos vietoje nebebuvo. Tačiau vėliau vis tik buvo nustatyta, kad sudaužytą mašiną vairavo neblaivus 19-metis G.S. Vaikinas pagalbos kreipėsi į medikus, tikslus vairuotojo girtumo laipsnis paaiškės atlikus kraujo tyrimą. Taip pat yra žinoma, kad šiuo automobiliu kartu su girtu vairuotoju iš vakarėlio važiavo dar keletas žmonių.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras