Po įnirtingų gaudynių sulaikyti automobilių vagys(11)

2012-05-19 14:10

Tauragės apskrities VPK nuotrauka

Penktadienį po itin dinamiško ir įtempto persekiojimo jungtinės Tauragės ir Jurbarko policijos bei Pagėgių rinktinės pasieniečių pajėgos sulaikė keturis tauragiškius, kurie įtariami dviejų „BMW X5“ markės automobilių vagystėmis Vokietijoje. Prabangių transporto priemonių paieška buvo paskelbta tik prieš dieną.

Apie vidurdienį Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato patruliai patikrinimui stabdė dideliu greičiu link Smalininkų (Jurbarko r.) skriejančius du „BMW“ markės automobilius. Abu vairuotojai nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, todėl buvo pradėta juos persekioti. Nurodyta kryptimi išvyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnai, kurie kelyje Kaunas – Klaipėda Išdagų kaimo (Jurbarko r.) ribose aptiko nuo kelio nulėkusį ir gerokai apgadintą vieną iš automobilių su Vokietijos Federacijos valstybinio numerio ženklais. Vairuotojas iš įvykio vietos buvo pasišalinęs į miškingą vietovę.

Sekdami antrojo automobilio paliktais pėdsakais už maždaug 7 kilometrų Karšuvos girioje Leipgirių kaimo prieigose pasieniečiai aptiko ir kitą „BMW“ vokiškais numeriais. Šio automobilio vairuotojo įvykio vietoje taip pat nebebuvo.

Nedelsiant buvo pradėta abiejų asmenų paieška, tam pasitelkti Pagėgių rinktinės kinologai. Neprabėgus pusvalandžiui netoli kelio Pašventys – Tauragė pasieniečiai su šunimis sulaikė antrojo automobilio vairuotoją tauragiškį D.S. (gimęs 1988 m.), o kiek vėliau Viešvilės miestelyje (Jurbarko r.) rastas ir kitas „pabėgėlis“ taip pat tauragiškis J.R. (gimęs 1991 m.).

Iš viso penktadienį vykusios operacijos metu buvo sulaikyti keturi Tauragės rajono gyventojai, kurie galimai įvykdė minėtų transporto priemonių vagystes užsienyje. Dėl didelės vertės turto įgijimo nusikalstamu būdu Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tauragės apskrities VPK info.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras