Futbolininkas išteisintas(7)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-06-17 12:55
Renaldo Malycho nuotrauka

Simonas Babilius. Renaldo Malycho nuotrauka

Futbolo komandos „Tauras“ žaidėjas Simonas Babilius su dar trimis tauragiškiais buvo teisiamas baudžiamojoje byloje dėl narkotikų vartojimo, jų įsigijimo ir platinimo. Trijulei paskelbti apkaltinamieji nuosprendžiai, „Tauro“ žaidėjas išteisintas.

Bylą išnagrinėjo ir birželio 8 dieną nuosprendį paskelbė Tauragės rajono apylinkės teismo pirmininkė Rūta Laurinonienė. Didžiausia nuobauda skirta Tomui Skarbaliui. Vaikinas apkaltintas neteisėtai įsigijęs kanapių, dalį jų suvartojęs, dalį pardavęs kitiems. Todėl teismas T.Skarbaliui skyrė 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atliekant pataisos namuose. Kiti du kaltinamieji (Tomas Kaminskas ir Marius Povilanskas) atsipirko laisvės apribojimo 9 mėnesiams bausmėmis. Šie du tauragiškiai dar įpareigoti per pusmetį įsidarbinti arba užsiregistruoti Darbo biržoje. Jie buvo apkaltinti tuo, kad iš T.Skarbaliaus nusipirko narkotinių medžiagų – kanapių (žolės). S.Babiliui irgi buvo pareikšti kaltinimai dėl narkotikų įsigijimo, bet teismas šiuos kaltinimus panaikino ir nuo baudžiamosios atsakomybės Tauragėje žinomą sportininką atleido. Šį Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendį per 20 dienų galima skųsti aukštesnės instancijos teismui įstatymų nustatyta tvarka.

Istorija, dėl kurios teisiamųjų suole atsidūrė keturi jauni vyrukai, vyko prieš metus. Tąkart policija sekė T.Skarbaliaus butą, nes įtarė, kad jaunuolis gali prekiauti narkotinėmis medžiagomis. Todėl tą patį vakarą pasaloje laukę policininkai sučiupo ne tik prekeivį, bet ir keletą pas jį „į svečius“ užsukusių tauragiškių. Apie tai išsamiau rašyta „Tauragės kurjerio“ 14 numeryje („Jauną sportininką klampina narkotikų šešėlis“, 2012 m. vasario 17 d.).

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras