Dėl internete paskelbtų nuotraukų – ikiteisminiai tyrimai(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-06-22 06:24
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės policijoje pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl internete paviešintų nuotraukų ir po jomis parašytų netinkamų komentarų. Policijai vienu metu pasiskundę asmenys vienas kito nepažįsta.

Praėjusį ketvirtadienį Tauragės policija užregistravo du identiškus pranešimus. 25-erių tauragiškis D.M. teigia birželio 6 dieną pastebėjęs, kad internete yra paviešintos jį įžeidžiančios nuotraukos. Tą pačią dieną gautas ir J.S. pranešimas. Moteris teigia, kad internete be jos žinios paskelbta ne tik jos asmeninė nuotrauka, bet ir po fotografija parašyti įžeidžiantys komentarai. Savo nuotrauką tauragiškė teigia pastebėjusi šių metų balandžio 3 dieną. Abiem atvejais Tauragės policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl šmeižto. Pasak policijos atstovės spaudai Simonos Šniaukštaitės, internetiniai puslapiai, kuriuose asmenys aptiko savo nuotraukas, nesusiję su jokio leidinio internetinėmis svetainėmis.

– Tai tiesiog pokalbių svetainė. Kodėl abu šie asmenys kreipėsi vienu metu, sunku pasakyti. Greičiausiai tai tiesiog sutapimas. Policijos pareigūnų duomenis, šie žmonės asmeniškai nepažįstami ir niekaip nesusiję, – sako Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras