Aštuoniasdešimtmetis vairuotojas mirtinai sužalojo pėsčiąją(20)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2012-06-29 06:39

Trečiadienį, apie pusę vienuoliktos ryto, Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas (VPK)  gavo pranešimą apie avariją Gedimino gatvėje, šalia „Ravitos“ degalinės – buvo partrenkta ir senyvo amžiaus moteris, kuri vėliau ligoninėje mirė.

„Tauragės kurjeris“ praėjusiame, 49-jame, numeryje rašė apie šiurpinančią nusikaltimų, teisės pažeidimų ir nelaimių statistiką mūsų mieste. Kaip viena vadinamųjų juodųjų dėmių, nelaimių traukos centrų, buvo įvardinta Gedimino gatvės atkarpa nuo D.Poškos iki K.Jauniaus gatvių. Joje per pusantrų metų užregistruota daugiau nei 1200 įvairių įvykių. Neišvengta skaudžios nelaimės ir šią savaitę.

Aštuoniasdešimtmečio Tauragės gyventojo Jono B. vairuojamas „Audi 80“ partrenkė ne perėjoje bandžiusią gatvę kirsti 71-erių metų Eleną M. Sužalota pėsčioji buvo nugabenta į Tauragės ligoninę, kurioje dėl sunkių sužalojimų mirė.

Kiek žinoma, mirusioji gyveno visai netoli nelaimės vietos, Jauniaus gatvėje. Autoįvykio metu stipriai lijo, tad, liudininkų teigimu, matomumas buvo gana prastas, o mirusioji, manoma, dėl tos pačios priežasties skubėjo į namus. Tų pačių liudininkų teigimu, prieš pat įvykį Jonas B. neviršijo leistino greičio ribos. Patikrinus vairuotojo girtumą paaiškėjo, kad jis blaivus. „Audi 80“ buvo apdrausta. Iškart po įvykio ji paimta policijos žinion.

Kaip praneša Tauragės VPK, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras