Skaudžioje avarijoje nukentėjo skaudviliškiai(5)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-10-08 12:40
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Ketvirtadienį Skaudvilės seniūnijos darbuotojai patvirtino – netoli Vilniaus į avariją patekusi šešių asmenų šeima – jų seniūnijos gyventojai. Žmonės važiavo į oro uostą – penkių asmenų šeima gyvena Anglijoje. Į kelionę sūnų, marčią ir tris anūkus gabenusi 67-erių Zofija Šereikienė žuvo įvykio vietoje. Keleiviai gydomi Kauno klinikose.

Avarija įvyko trečiadienį prieš pietus Grabuciškių kaimo ribose (Kaišiadorių r.), kelyje Klaipėda–Vilnius. Krovininis vilkikas DAF iš Latvijos rėžėsi į ta pačia kryptimi važiavusią lengvąją mašiną – senučiuką mėlynos spalvos „Ford Fiesta“, kurį vairavo 1944 m. gimusi Z.Šereikienė. Automobilis tėškėsi į autostrados kelio atitvarus. O į šiuos du automobilius trenkėsi ir trečias iš paskos važiavęs automobilis – autovežis MAN. Lengvojo automobilio vairuotoja žuvo iškart. Su žuvusiąja kartu važiavę penki asmenys sužaloti. Traumų patyrė ir 41-erių automobilio MAN vairuotojas. Visi jie nuvežti į Kauno medicinos universiteto klinikas.

Kas kaltas dėl šios skaudžios avarijos, dar aiškinamasi. Tiriama, ar 16 tonų prekių krovinį gabenęs Latvijos vilkikas laikėsi saugaus atstumo, ar „Ford Fiesta“ važiavo pernelyg lėtai, ar šios mašinos vairuotoja, manevruodama į kairę,  rodė posūkio signalą, o gal latvis Andrejus Saveljevas jo nepastebėjo... Pastarasis aiškina, kad išvengti susidūrimo su lengvąja mašina buvo neįmanoma – esą skaudviliškės vairuojama mašina kelyje buvo beveik visiškai sustojusi, riedėjo nebent 20 km/h greičiu.

Latvis, savo vilkiku suknežinęs lengvąjį automobilį, vairuotoju dirba bemaž 25-erius metus. Viena iš keliamų įvykio versijų – skaudviliškė pravažiavo reikiamą nuvažiavimą ir judėdama lėtai ieškojo kito kelio iš autostrados.

Skelbiama, kad Z.Šereikienė į oro uostą gabeno savo 35-erių sūnaus Gintauto šeimą: 28-erių marčią Liudmilą ir tris anūkus – šiemet gimusią mergaitę ir 2-jų bei 11-os metų berniukus. Šeima turėjo skristi į Londoną. Anglijoje yra tikrieji jaunųjų Šereikių namai. Skaudvilėje liko gyventi tėvai. Seniūnijoje atsiliepusi darbuotoja detaliau komentuoti situaciją atsisakė, bet patikino, kad G.Šereikio šeima jau senokai čia nebegyvena.

Užvakar, iškart po avarijos, mažiausieji skaudviliškio vaikai paguldyti ir gydomi Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras