Seimūno reketininkui – laisvės apribojimo bausmė(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-10-14 13:18
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Vilniaus miesto teismas nusprendė 18-mečiui skaudviliškiui Kęstučiui Bridikiui skirti laisvės apribojimo metams bausmę už tai, kad šis Seimo nariui Andriui Šedžiui išsiuntė grasinančią SMS žinutę ir reikalavo iš parlamentaro pinigų traktoriui pirkti.

Realios žalos seimūnui skaudviliškis nepadarė, o dėl iškrėstos kvailystės teisme gailėjosi. Be to, medikai pripažino, kad vaikinas nusikaltimo metu nevisiškai suprato savo veiksmus, nes nuo mažumės serga.

Būtent A.Šedžių pinigams kaulinti K.Bridikis pasirinko dėl jo viešo puikavimosi turtingumu ir dosnumu. Parlamentaras vaikino žodžiais teisme patikėjo, įsitikino, kad reali grėsmė jo gyvybei negrėsė, ir jam atleido.

18-metis K.Bridikis pernai rudenį iš A.Šedžiaus reikalavo 13 tūkst.litų, kitaip grasino nužudyti. Iš pradžių jaunuolis ryžosi paskambinti seimūnui į jo tarnybinį telefoną pats. Tačiau atsiliepė ne A.Šedžius, bet jo padėjėja. Skaudviliškis taip lengvai rankų nenuleido – tuo pačiu numeriu išsiuntė SMS pranešimą ir jame išdėstė savo reikalavimus: į nurodytą sąskaitą reikalavo pervesti 15–20 tūkst.litų. Kitą dieną K.Bridikis dar sykį paskambino parlamentarui ir priminė norįs 15 tūkst. Lt, o po pusvalandžio tuo pačiu A.Šedžiaus telefono numeriu atskriejo dar viena SMS žinutė ir reikalavimas pervesti 13 tūkst.Lt, priešingu atveju skaudviliškis grasino įvykdyti buvusio dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės vyro užsakymą – pašalinsiąs A.Šedžių. Šį pranešimą parlamentaro padėjėja persiuntė A.Šedžiui į asmeninį jo telefoną.

Vėliau, jau sučiuptas, 18-metis reketininkas prisipažino, kad nepažįsta nei dainininkės, nei jos vyro. O pasitelkė šių žmonių pavardes vien tik dėl to, kad siekė atkreipti į save A.Šedžiaus dėmesį. Mat jam žūtbūtinai reikėjo pinigų traktoriui pirkti.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras