Į avariją pateko mero žmona(35)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-10-08 12:17
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Į įvykio vietą tuoj atvyko meras Pranas Petrošius. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Ketvirtadienį prieš pietus Šilalės gatvėje moters vairuojamas automobilis taip rėžėsi į šalikelėje stovintį elektros linijų stulpą, kad šis griuvo ir visiškai užtvėrė eismą viena pagrindinių miesto gatvių. Įvykio vietoje netruko atsirasti rajono meras Pranas Petrošius. Išvydęs „Tauragės kurjerio“ fotoobjektyvą, rajono vadovas nebesusitvardė – tokių žodžių, išsakytų viešai, ko gero, nesitikėjo išgirsti nė vienas šio įvykio liudytojų. Gal todėl netrukus suskambo telefonas ir meras bandė klaidą ištaisyti – žurnalistės atsiprašyti per redaktorių.

Ketvirtadienį, maždaug 11 valandą, mero žmonos Ritos vairuojama „Opel Vectra“ atsitrenkė į elektros stulpą Šilalės gatvėje. Smūgio būta stipraus – gelžbetoninis stulpas nuskilo maždaug pusė metro virš žemės ir su visais elektros laidais nugriuvo skersai Šilalės gatvės. Laimei, stipriai nekliudė jį nudaužusio automobilio. Sumaitotas ir greta gelžbetoninio stulpo stovėjęs kelio ženklas. Kalbama, kad automobiliu mero žmona važiavo ne viena, galinėje sėdynėje važiavo jos anūkė. Anūkei pasijutus blogai, mero žmona sukosi pažiūrėti, kaip jaučiasi anūkė, ir tuo metu jos kelyje išdygo kliūtis – gelžbetoninis stulpas. Į įvykio vietą nedelsdamas atskubėjo rajono meras P.Petrošius. Nežinia, ką jis derino su jį supusiais vyrais, bet žiniasklaidos pasirodymas merą išvedė iš pusiausvyros.

– O ko jūsų čia reikia? Kokią teisę turit čia vaikščioti ir fotografuoti? Kokią? Pamanykit, „Tauragės kurjeris“. Kam jūs įdomūs iš viso. Vaikščiokit, fotografuokit, jeigu galvelėje tik tiek proto tėra, – matydamas, kad nelabai kas paiso mero nurodymų, nesivaldė rajono meras visų susirinkusiųjų akivaizdoje.

Rajono meras įvykio vietoje daugiau nebeištarė nė žodžio. Neklausiau ir aš, ką jis darbo metu veikia Šilalės gatvėje. Teisybė netruko paaiškėti – vos spėjus grįžti į redakciją suskambo redaktoriaus mobilusis – meras apgailestavo dėl savo išpuolio ir prašė jo vardu atsiprašyti žurnalistės. P.Petrošius pats ir papasakojo, kad prie stulpą nudaužusios mašinos vairo sėdėjo jo sutuoktinė.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius vakar po pietų patikslino, kad nudaužtas stulpas buvo skirtas gatvės apšvietimui. Tad gyventojai neliko be elektros energijos.

– Gatvės apšvietimą tikimės atstatyti jau rytoj (šiandien – aut.past.). Stulpas buvo senas, kaip ir visi Šilalės gatvės stulpai, kuriuos planuojama keisti moderniais metaliniais. Miestui padaryta konkreti žala bus nustatyta artimiausiu metu. Paprastai žalą mums atlygina draudimas. Tikimės, kad taip bus ir šįkart, – vakar sakė miesto seniūnas.

Vienas modernus metalinis stulpas su šviestuvu, pasak V.Žiliaus, kainuoja iki 2 tūkstančių litų.

Skaityti komentarus (35) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras