Daug triukšmo dėl nieko(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-09-20 07:45
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Praėjusią savaitę Stoties gatve geležinkelio pervažos link viena po kitos lėkė ugniagesių autocisternos, su sirenomis praūžė ir naujoji technika – autokopėčios. Buvo gautas pranešimas, kad dega buvusio mėsos kombinato pastatai.

– Tokiu atveju, kai gaunamas pranešimas, kad dega didelis objektas, ugniagesiai skiria šiam įvykiui visas įmanomas savo pajėgas. Nors tuo metu dar nė vienas ugniagesių ekipažas nebūna pasiekęs įvykio vietos ir neįvertinęs tikrojo gaisro masto. Tik nuvykus pirmajai mašinai paaiškėja, kiek autocisternų galima atšaukti, o gal reikia dar didesnių pajėgų, – paaiškino Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis.

Taip nutiko ir šiuo atveju. Antradienį buvo gautas pranešimas, kad dega buvusio mėsos kombinato pastatai. Nuvykus paaiškėjo, kad dūmai rūksta ant nenaudojamo gelžbetoninio pastato stogo įrengtoje ventiliatorinėje. Autokopėčių prireikė ugniagesiams ten patekti. Pakilus ant stogo paaiškėjo, kad smilksta kažkieno paliktos šiukšlės. Pareigūnai įtaria, kad ugnis ant stogo įsižiebė atsitiktinai. Galbūt nuo neatsargiai numestos cigaretės. Kalbama, kad ant šio pastato stogo mėgsta siausti paaugliai, nes teritorija nėra stebima, o pastatai seniai nebenaudojami. Tad ir nuostolių, ko gero, dėl šios nelaimės nepatyrė niekas, išskyrus mus visus – mokesčių mokėtojus. O atsakomybės dėl to greičiausiai niekas neprisiims.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras