Tauragės centre sučiuptas kontrabandininkas(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-08-16 11:10

Tauragės apskrities VPK archyvo nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) informuoja, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Tauragės miesto centre sulaikytas kontrabandinius rūkalus iš Rusijos „Mercedes Benz“ automobiliu gabenęs jaunuolis.

Pranešama, kad pareigūnai iš anksto žinojo apie iš Kaliningrado į Tauragę grįžtantį kontrabandininką. Todėl 22-ejų tauragiškio J.A. vairuojamą „Mercedes Benz“ policija sustabdė patikrinimui tik įvažiavusį į miestą – Dariaus ir Girėno gatvėje. Jaunuolio automobilio salone mėtėsi nesupakuotos cigaretės, o daiktadėžėje pareigūnai rado leidžiamus į mūsų šalį įsivežti 2 pakelius cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis.

Tačiau turėdami išankstinės informacijos, policininkai grįžtantį iš užsienio automobilį apieškojo nuodugniau nei įprasta. Tuomet kuro bake buvo aptikta rūkalams gabenti pritaikyta slėptuvė, o joje – dar 1100 pakelių nelegaliai gabenamų kaimyninės šalies akcizo ženklais pažymėtų cigarečių. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo policijoje pradėta administracinė teisena. Vaikinui, gabenusiam rūkalus, gresia 10–20 tūkst. litų bauda ir transporto priemonės konfiskavimas.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras