Sprogmuo „slėpėsi“ gyvenamojo namo sienoje(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-08-23 07:44
Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Sienoje aptiktą sprogmenį išsigabeno specialistai. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Per Žolinę gyvenamąjį namą miesto centre griovę tauragiškiai nustėro – sienoje kyšojo tikrų tikriausias sprogmuo.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kaip teigia atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė, tokio pranešimo nebuvo užregistruota. O Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) pareigūnai tvirtina, kad pranešimą apie sienoje aptiktą sprogmenį ugniagesiai gavę būtent iš policijos komisariato.

– Informacija apie Tauragėje, Strazdo gatvės 31-uoju numeriu pažymėtoje sodyboje aptiktą sprogmenį iš policijos atkeliavo rugpjūčio 15 dieną, apie 18.23 val. Vadinasi policijai apie radinį galėjo būti pranešta dar anksčiau. Tačiau, kai nuvykome į įvykio vietą, sprogmens neberadome – jį jau buvo spėję išsigabenti išminuotojai, – vakar „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ruslanas Pačkovskis.

Pasak pašnekovo, sprogmenį rado sodyboje besidarbavę žmonės. Čia buvo griaunama namo siena, o joje ir rastas įmūrytas sprogmuo.

Tauragės apskrities VPK Valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Vygantas Mylimas patikino, kad minėtu atveju ikiteisminis tyrimas nepradedamas.

– Kai aptinkamas senas sprogmuo, įvykis nėra tiriamas. Tiesiog informuojami išminuotojai, kurie sprendžia, ką su sprogmeniu daryti. Kitas reikalas būtų, jeigu, sakykime, paaiškėtų, kad sprogmenis gyventojas tyčia slėpė sienoje, – vakar komentavo situaciją V.Mylimas.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras