Vairavimo mokomoji „pakrikštyta“ Tauragėje(12)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-07-06 09:18
Autorės nuotrauka

Didesnį smūgį pajuto Jurbarko vairavimo mokyklos automobilis. Autorės nuotrauka

Pirmadienio rytą, apie 10 valandą, J.Tumo-Vaižganto gatvėje, važiuodami ta pačia kryptimi, susidūrė du lengvieji automobiliai: Jurbarko vairavimo mokyklos „Opel“ ir jauno tauragiškio vairuojamas „Subaru“.

Vairavimo mokyklos automobilyje avarijos metu sėdėjo trys žmonės: prie vairo mokinė, greta jos – instruktorius ir gale vairavimo praktikos laukianti būsimoji vairuotoja.

– Mes ketinome sukti į Birutės gatvę. Vairuotoja tikrai rodė posūkio signalą, o aš pastebėjau, kad iš paskos atlekia ir mus ketina pro kairę pusę lenkti sidabrinės spalvos automobilis. Todėl, nujausdamas galimą nelaimę, paspaudžiau stabdžius, – rodydamas į ant asfalto likusias stabdymo žymes, kalbėjo vairavimo instruktorius.

Jo teigimu, mokomąją taranavęs jaunuolis gerokai viršijo greitį. Kaip to įrodymą pusamžis vyras nurodo ir tai, kad „subarikas“ po sutrenkimo sustojo ne iškart, o už maždaug 20 metrų. Pastarojo vairuotojas policijai aiškino nepastebėjęs posūkio signalo, todėl ir lenkęs lėtai judančią mokomąją ne pro dešinę, bet kairę pusę. Kad smūgio būta nemenko, įrodo susidūrimo padariniai. „Subaru“ automobiliui sulankstytos abi dešiniosios pusės durelės, o mokomoji „Opel Astra“ į Jurbarką riedės be priekinio bamperio.

Finansinius nuostolius, tikimasi, padengs draudimas. Mat tauragiškis jaunuolis tikino, kad jo mašina apdrausta Kasko draudimu.

Mokomajame automobilyje sėdėjusios moterys nepajudėjo iš savo vietų. Instruktoriaus teigimu, jo mokinės patyrė siaubingą išgąstį. Tuo labiau, kad avarija įvyko svetimame, mokinėms nežinomame mieste.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras