Vagys ar kenkėjai gadina stadiono įrangą?(0)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2011-07-11 15:48
Renaldo Malycho nuotrauka

Iš kolonų, laikančių tribūnas, pagrindo nusukinėta dalis veržlių. Renaldo Malycho nuotrauka

Redakcijai elektroniniu paštu atsiųstoje žinutėje pranešama, kad naktį iš liepos 4-osios į 5-ąją rekonstruojamame Vytauto stadione iš metalo konstrukcijų buvo išsukti varžtai, kad apie tai pranešta policijai. Kyla klausimas: kas siaučia baigiamame įrengti stadione – vagys ar kenkėjai? 

Nors policijos suvestinėje nebuvo įrašytas joks įvykis, susijęs su Vytauto stadionu, Tauragės apskrities policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė paaiškino, kad minėtą naktį stadione išties būta nedidelės vagystės. Nusukta ir pavogta 15 veržlių, o ne varžtų. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vakar stadione pakalbintas rekonstrukcijos generalinio rangovo „Projektų centras“ statybos vadovas Bronislovas Janeliūnas, sakė, kad veržlių vagystės padarytas nuostolis nedidelis – gal apie 15 litų. Pavogtos veržlės keičiamos naujomis. Paklaustas, kas ir dėl ko galėjo vogti veržles, B.Joneliūnas pasišaipė:

– Gal kam nors ūkyje pravers. Į metalo supirktuvę jų nešti neapsimoka, nes svoris labai mažas.

Tačiau kiekvienam aišku, kad vagis ar kenkėjas į stadioną turėjo eiti deramai pasiruošęs –  pasiėmęs atitinkamo dydžio veržliaraktį, nes rankomis jų niekaip neatsuksi.

Į „Projektų centro“ vagonėlį atėjęs kitas statybininkas tiesiai šviesiai pasakė, kad galbūt kažkas taip daro tyčia, kad pakenktų. Esą gal taip daro tie patys, kurie statybos generalinį rangovą skundžia įvairioms institucijoms, kviečia tikrintojus...

Statybos vadovas B.Joneliūnas sakė nenorintis komentuoti kai kuriuos darbus atlikusių subrangovų tarpusavio rietenų. Teigė, kad statybininkai skuba kuo greičiau baigti stadioną, nes sparčiai artėja paskutinė data, iki kurios viskas turi būti baigta, – liepos 26-oji.

Akis traukia tribūnose sumontuotos spalvotos kėdės ir ryškiaspalviai bėgimo takai. Stadionas turėtų būti gražus. Tačiau abejonę kelia, ar greitai čia bus galima žaisti futbolą, nes dar nespėjo suaugti veja. Dar nemažai darbų reikia atlikti ir tvarkant aplinką.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras