Tauragiškį atsakomybė pavijo Raseinių rajone(13)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-07-25 14:12
VSAT nuotrauka

Teisėsaugos ieškomą tauragiškį pasieniečiai sučiupo prie pat Raseinių. VSAT nuotrauka

Pirmadienį Raseinių rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sučiupo nuo atsakomybės besislapstantį tauragiškį. Jis buvo nuteistas drauge su kitais 16 kaltinamųjų. Tačiau VSAT operatyvininkai jį vaikėsi dar ir dėl kitos nusikalstamos veikos – automobilių vagysčių.

VSAT  Pagėgių rinktinės  Operatyvinės veiklos skyriaus pareigūnai ir  „Audi A6“ vairuotojas, 33-ejų tauragiškis, susitiko pirmadienio vakarą degalinėje Kalnujų kaime (Raseinių r.). Pasieniečiai vos spėjusiam įsipilti degalų tauragiškiui uždėjo antrankius. Jam skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Mat tauragiškio Pagėgių rinktinės operatyvininkai ieškojo nuo šių metų kovo pabaigos dėl automobilių vagysčių organizavimo.

Be to, tas pats tauragiškis Klaipėdos apygardos teismo buvo pripažintas kaltu dėl cigarečių kontrabandos stambiu mastu ir nuteistas ketverių metų laivės atėmimo bausme. Minėtu nusikaltimu jis buvo kaltinamas drauge su kitais 16 organizuotos nusikalstamos grupuotės asmenų. Vyrui kardomoji priemonė buvo pakeista į suėmimą teismo salėje. Tačiau skelbiant šį nuosprendį tauragiškio teismo salėje nebuvo, jis nuo teisingumo pasislėpė, o nuosprendį apskundė. Kadangi nuosprendis apskųstas, jis iki šiol nėra įsiteisėjęs.

VSAT praneša, kad dabar sulaikytam tauragiškiui pasieniečiai ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ne kartą taikė  prevencines priemones. Šįkart degalinėje sulaikytą vyrą pasieniečiai uždarė į areštinę nuosprendžio vykdymui. Jo vairuotas „Audi A6“ saugomas Pagėgių rinktinėje.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras