Tarp žuvusiųjų Didžiojoje Britanijoje – du tauragiškiai(6)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-07-22 07:02

Ketvirtadienį didžiausi pasaulio televizijos kanalai transliavo sensacingą žinią – per sprogimą pramonės komplekso teritorijoje Linkolnšyro grafystėje, Didžiosios Britanijos šiaurės rytuose, žuvo mažiausiai penki žmonės. Vėliau pranešta, kad šeši emigrantai iš Lietuvos ten nelegaliai gamino naminę degtinę: penki iškart žuvo, vienas sunkiai sužalotas.

Sprogimas įvyko trečiadienį vakare Bostono miestelyje, viename pramonės kompleksų. Jis buvo toks galingas, kad buvo girdimas ir už aštuonių kilometrų.

Pasak vietos gyventojų, zonoje, kur nugriaudėjo sprogimas, nelegaliai dirbo imigrantai.

Policija nustatė sprogimo metu žuvusių penkių vyrų tapatybes. Visi penki žuvusieji – lietuviai. Manoma, kad Vaidas Krupenkinas (39 m.), Laimutis Šimkus (32 m.), Ovidijus Mejeris (26 m.), Ričardas Gečas (24 m.) ir Erlandas Dužinskas (18 m.) žuvo iš karto.

Šeštasis, kurio asmenybės britai neatskleidžia, patyrė 75 proc. kūno nudegimą. Birmingeme jam atlikta operacija.

Policijos duomenimis, pramonės komplekse veikė nelegali degtinės varykla.

Du iš žuvusiųjų – 18-metis E.Dužinskas ir 26-erių O.Mejeris – tauragiškiai. E.Dužinskas buvo boksininkas. Vaikino treneris Giedrius Vaištaras vakar sakė esąs nustebęs dėl šios tragedijos.

 – Net nežinojau, kad jis išvyko uždarbiauti į užsienį. Negaliu pasakyti, kada jis lankėsi treniruotėse paskutinįsyk, bet garantuoju, kad žiemą jis tikrai buvo komandos sąrašuose, – vakar „Tauragės kurjeriui“ sakė žuvusiojo bokso treneris.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras