Nugriuvėlį išbudino fotoaparato spragsėjimas(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-07-22 07:06
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Iki prisiartinant fotoaparatui dviratininkas nė neketino keltis nuo gatvės grindinio. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Penktadienį Skaudvilėje, Tauragės gatvės viduryje, voliojosi dviratininkas. Apvažiavus nugriuvėlį automobiliu, jis nė neketino keltis. O ėmus jį fotografuoti pasiūlė „draudimą“ ir... atsikėlė.

Nežinia, kiek ilgai nugriuvėlis būtų voliojęsis gatvės viduryje. Mat iš pradžių jis, akivaizdu, nė neketino keltis. Jaunas vyras sėdėjo ant asfalto ir kažką burnojo, rankomis glostinėjosi blauzdas, po to, pasirėmęs viena ranka galvą, mąstė...

Pro šalį tai į vieną, tai į kitą pusę važiavo lengvieji automobiliai. Laimei, toje pačioje gatvėje, visai netoli, yra policijos nuovada, tad mašinų vairuotojai čia rieda pamažėle, neviršija greičio. Bent jau nugriuvėlio pasivoliojimo gatvėje valandą „skraidūnų“ Tauragės gatve nepasitaikė. O nuo galimos tragedijos gulinėjantį dviratininką išgelbėjo „Tauragės kurjerio“ fotoobjektyvas. Vos pamatęs, kad yra fotografuojamas, sugriuvėlis kaip mat atgijo ir ėmė šūkalioti, kad niekas jo čia nefotografuotų.

 – Nefotografuok manęs. Ar tu girdi? Ar nori draudimą gauti? Tuoj tu man draudimą gausi, – sėdėdamas vidury gatvės grasino dviratininkas.

Neįtikėtina, bet fotoaparato besiartinantis spragsėjimas pažadino skaudviliškį iš „letargo miego“. Jis spėriai pakilo ir vedinas dviračiu suskato vytis fotografę bei įkrėsti „draudimą“ žurnalistei.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras