Avarijos dalyviai išsirikiavo prie autoserviso(14)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-07-22 06:58
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Avarijos metu vienas į kitą trenkėsi du, bet sumaitota buvo kur kas daugiau automobilių. Autorės nuotrauka

Praėjusį ketvirtadienį, prieš pat darbo pabaigą, Bernotiškės gatvėje, ties autoservisu, garažų masyve įvyko avarija. Vienu metu sumaitotos trys, o gal ir daugiau mašinų. Žmonės, laimei, nesusižalojo.

Taip jau sutapo, kad tuo pačiu metu Bernotiškės gatve nuo mikrorajono Dariaus ir Girėno gatvės link pasuko automobilių virtinė. Kolonos gale važiavusio „Audi A6“ vairuotojo kantrybė neišlaikė – jis nutarė aplenkti priešais jį važiavusias tris mašinas. Kolonos priekyje tąkart riedėjo baltos spalvos „Audi 100“, paženklinta „Taxi“ atributika. Pastarojo vairuotojas neskubėjo, nes, kaip paaiškėjo vėliau, ketino sukti į toje pačioje gatvėje, kairėje pusėje, įsikūrusį garažų masyvą. Tačiau visą koloną lenkti užsibrėžęs „Audi A6“ vairuotojas jau buvo persirikiavęs į priešingą eismo juostą. Gali būti, kad jis gerokai spustelėjo greičio pedalą. Mat besisukantis „Taxi“ ir lenkiantysis trenkėsi vienas į kitą tokia jėga, jog nuo smūgio „Audi A6“ sprogo abi priekinės oro pagalvės. Šios mašinos priekiniame lange, keleivio pusėje, buvo matyti galimai žmogaus galva įmušta „snaigė“. Negana to, priekiais „susikibę“ automobiliai kliudė ir kitus šalikelėje, palei autoservisą, išsirikiavusius automobilius. Po avarijos vyrai dairėsi, skaičiavo, vardijo, kas, kurioje mašinoje nukentėjo, ką teks remontuoti, o ką visiškai keisti.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistės pareigas laikinai einanti Simona Šniaukštaitė informavo, kad abiejų į avariją patekusių automobilių vairuotojai buvo blaivūs. Sužalojimų jiems pavyko išvengti.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras