Krepšininkas nubaustas už STOP ženklo nepaisymą(6)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-11-13 15:17
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo Pauliaus Počiuipos skundą dėl jam skirtos nuobaudos už Kelių eismo taisyklių (KET) nepaisymą. Teisėja Daiva Žebelienė Tauragėje žinomo krepšininko pasigailėjo – mėnesiu sutrumpino teisių vairuoti atėmimo terminą.

Jau anksčiau tarp krepšinio aistruolių sklido kalbos, kad krepšininkas P.Počiuipa pažeidė KET reikalavimus – nesustojo ties geležinkelio pervaža, prie kelio ženklo STOP, kaip to reikalauja KET. Už šį pažeidimą policininkai krepšininkui skyrė vidutinę – 400 litų – piniginę nuobaudą ir atėmė teisę vairuoti 3 mėnesiams. Su tokiu pareigūnų sprendimu krepšininkas P.Počiuipa nenorėjo sutikti ir šį administracinį pareigūnų nutarimą apskundė teismui. Vakar teisėja D.Žebelienė, išnagrinėjusi byloje surinktą medžiagą, priėjo išvadą, kad teisės vairuoti atėmimas gali būti sutrumpintas vienu mėnesiu. Tačiau piniginė bauda vaikinui palikta ta pati.

Pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą už pažeidimą ties geležinkelio pervaža vairuotojai gali tikėtis 300–500 Lt baudos ir vairuotojo pažymėjimo netekimo 2–4 mėn.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras