Avariją patyrusį vairuotoją pašaliniai pavadino laimės kūdikiu(4) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-11-25 12:21
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Avarijos vietoje sutikti vyrai nukentėjusį vairuotoją vadino laimės kūdikiu. Autorės nuotrauka

Ketvirtadienį apie pietus sankryžoje ties Meldikviršiais nuo kelio nulėkė automobilis „Peugeot“. Minivenas išskriejo iš šalutinio kelio į pagrindinį, jį perlėkė ir, vožęsis į pakelės griovį, apsivertė. Avarijoje nukentėjo automobilį vairavęs vyras.

Specialiosios tarnybos pranešimą apie šį įvykį užfiksavo apie 13 valandą. Į nelaimės vietą išskubėjo ugniagesiai, policininkai ir medikai. Pastarieji suknežinto automobilio vairuotoją greitosios medicinos pagalbos automobiliu išsigabeno nuodugnesnei apžiūrai į Tauragės ligoninę.

Besisukiojusieji įvykio vietoje svarstė, kaip laimingai vyras perlėkė itin judrų tokiu paros metu magistralinį kelią Ryga–Šiauliai–Tauragė–Karaliaučius (Kaliningradas). Jau nuo sankryžos vietos, kur stovi STOP ženklas, asfalte matyti juodos automobilio padangų stabdymo žymės. Todėl vyrai svarstė, kad greičiausiai dėl įvykio kaltas gedimas automobilio stabdžių sistemoje. Laimei, „Peugeot Expert“ vairuotojui pasisekė išlaviruoti nekliudžius pravažiuojančiųjų pagrindiniu keliu.

Dėl įvykio šiek tiek nukentėjo pakelėje stovėjęs informacinis kelio ženklas – apsivertęs automobilis tarsi atsirėmė į kelio ženklo stovus. Sklandė ir kita nuomonė –  „Peugeot“ parlėkė dideliu greičiu, ketino sukti į dešinę, bet nepavykus išlaviruoti nuskriejo į priešingą eismo juostą.

Kadangi šio įvykio metu sužalotas žmogus, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate avarijos aplinkybėms ištirti greičiausiai bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jo metu ir bus išsiaiškinta, kodėl „Peugeot Expert“ vairuotojas pateko į avariją.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras