Žygaitiškiai, akivaizdu, kažko nepasidalijo(21)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-12-23 12:06
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Policijos departamentas informuoja, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį Žygaičiuose, Sodos gatvėje, pokšėjo šūviai – dabar ieškomas vyras ne tik apšaudė svetimą automobilį, bet ir išdaužė visus stiklus bei žibintus.

Šūviai pasigirdo apie pusę antros nakties. Ieškomas vyras iš nenustatyto ginklo tąnakt apšaudė 1992 m. pagamintą automobilį „VW Vento“, kuris priklauso 20-mečiui T.P. Nuo šūvių buvo apgadintas mašinos priekinis stiklas, variklio gaubtas, prietaisų skydelis, viena sėdynė ir stoglangis. Tačiau įsisiautėjusiam chuliganui to buvo negana – jis nenustatytu daiktu išdaužė automobilio langų ir žibintų stiklus. Policija ieško 32-ejų D.S.

Žygaitiškiai kalba, kad policijos ieškomas vyras gali būti Balčių k. gyventojas Darius Stirbys. Jį kaimo gyventojai sieja su prieštaringai vertinamomis verslo operacijomis. O apie 20-metį vaikiną žmonės gali pasakyti tik tiek, kad jis ne sykį yra pasireiškęs kovose dėl merginų dėmesio. Kas siejo šiuos du žygaitiškius ir kodėl taip baigėsi jų santykiai, aiškinsis policija. Mat žmonės matė, kad prie nuskriaustojo namų policijos ekipažas stovėjo net tris dienas.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras