Per dvi dienas smurtautojas sulaukė 4 mėnesių laisvės apribojimo bausmės(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-12-23 12:09
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Gruodžio 19-osios pavakarę į namus su mažamete dukrele grįžusi 22-ejų moteris sulaukė 25-erių sugyventinio smūgių krušos. Ši baudžiamoji byla dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo Tauragės rajono apylinkės prokuratūroje baigta ir teisme išnagrinėta per dvi dienas.

Vėžininkų kaimo (Pagėgių sav.) gyventoja J.S. savo 22-ąjį gimtadienį nutarė švęsti atskirai nuo gyvenimo draugo. Todėl, kai ji kitos dienos rytą sugrįžo į namus, nuo alkoholio apsvaigęs jos draugas E.M. savo moterį „pasveikino“ kumščiais: rankomis ir kojomis sudavė apie 6 smūgius į įvairias kūno vietas, galiausiai smaugė.

Iškvietus policiją smurtautojui nustatytas 2,16 promilės girtumas. „Erelis“ tą patį vakarą patalpintas į areštinę, o Pagėgių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jį Tauragės prokuratūra pagreitinto proceso tvarka baigė gruodžio 21 d. ir perdavė nagrinėti teismui. Tą pačią dieną Tauragės rajono apylinkės teismas įtariamąjį pripažino kaltu ir skyrė jam 4 mėn. laisvės apribojimo bausmę, įpareigodamas nuteistąjį minėtu laikotarpiu neatlygintinai atidirbti 60 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevyriausybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis. Be to, nuteistasis įpareigotas laikinai išsikelti iš gyvenamosios vietos, nesiartinti prie nukentėjusiosios, nebendrauti su ja bei neieškoti ryšių.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras