Taurų kaime nužudytos dvi moterys (nuotraukos)(37) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-06-22 05:37
Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Įvykio vietoje apklausiamas nukentėjusysis. Rolando Žalgevičiaus nuotrauka

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, antradienio naktį Taurų kaime įvykdyta dviguba žmogžudystė, dar vieną vyrą buvo pasikėsinta nužudyti. Policija ieško įtariamojo žudiko.

Vienoje sodyboje tarpusavyje mažai pažįstami du vyrai ir dvi moterys parą laiko girtavo, kol vienas iš jų išsitraukė peilį ir mirtinai sužalojo abi moteris.

Žudikas kėsinosi ir į trečiąjį sugėrovą, tačiau šis, nors ir neišvengė sužalojimų, suspėjo pasprukti. Vienintelis likęs gyvas žmogžudystės liudininkas teigia matęs, kaip dvi moteris subadęs vyras sėdo ant dviračio ir nuvažiavo Tauragės link.

Pareigūnai nustatė galimo įtariamojo tapatybę. Tai anksčiau teistas, 46 metų Alvydas Dumčius. Žinoma, kad pastaruoju metu jis gyveno Tauragėje, anksčiau yra gyvenęs Šakių rajone.

Vyras slapstosi nuo policijos, yra pavojingas, neprognozuojamo elgesio, gali būti ginkluotas.

Įtariamasis šiuo metu gali atrodyti netvarkingai, būti ilgesniais plaukais, su savimi gali turėti raudonos spalvos dviratį.

Gyventojus, pastebėjusius šį asmenį arba galinčius suteikti bet kokios informacijos apie jį, policija prašo nedelsiant pranešti:

• Policijos budėtojų telefonais (8 446) 20 270; (8 446) 20 272;
• Mobiliuoju policijos budėtojų telefonu 8 686 44 100;
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti komentarus (37) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras