Galutinė stotelė – juvelyrikos parduotuvė(8)

Arūnas STRIKAITIS | arunas@kurjeris.lt

2011-06-16 11:38
Arūno Strikaičio nuotrauka

„Kelių erelio“ „Mazdą“ juvelyrinių dirbinių parduotuvė „pritraukė“ lyg magnetas. Arūno Strikaičio nuotrauka

Pirmadienį į darbą Gedimino gatve einančius tauragiškius glumino vaizdas: IKI parduotuvės sienoje – didelė medžio drožlių plokšte uždengta skylė būtent toje vietoje, kur įsikūrusi parduotuvė „Juvelyrikos namai“.

Smalsuoliai kalbėjo, kad plėšikai automobiliu taranavo juvelyrinių prekių parduotuvę ir taip bandė ją apvogti.

Kaip dažniausiai būna, žmonių skleidžiamuose ganduose tiesos tik pusė. Iš tiesų į IKI prekybos centre įsikūrusią juvelyrinių dirbinių parduotuvę įvažiavo automobilis, tačiau ne todėl, kad piktadariai bandė parduotuvę apvogti, o todėl, kad „kelių erelis“ nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į IKI prekybos centro sieną.

Pasak „Juvelyrikos namų“ parduotuvės pardavėjos, sekmadienį, apie pietus, dideliu greičiu Gedimino gatve lėkęs automobilis „Mazda“ nejučia pasuko link IKI prekybos centro ir rėžėsi į juvelyrikos parduotuvę. Nepatvirtintais duomenimis, automobilį vairavo A.M. Kelių ereliui tik 20 metų.

– Sekmadienį parduotuvėje dirbo mano kolega. Laimei, dideliu greičiu lėkęs „Mazda“ automobilis rėžėsi į metalinę prekybos centro konstrukciją. Jei ne ji, jis per stiklus būtų įlėkęs į parduotuvę ir sužalojęs joje dirbusią pardavėją, – kalbėjo darbuotoja.

Laimei, nėra žmonių aukų, niekas nesužalotas, tačiau „kelių erelio“ lakstymas Tauragės gatvėmis jam brangiai kainuos, nes prekybos centrui IKI nuostolių padaryta už maždaug 10–15 tūkstančių litų.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras