A.Dumčius rastas pasikoręs (dar atnaujinta)(17) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-06-24 08:40

Tauragės AVPK nuotrauka

Kaip praneša Policijos departamentas, pareigūnai penktadienį rado dviejų moterų nužudymu įtariamą Alvydą Dumčių pasikousį.

Penktadienį nuošalioje sodyboje, esančioje maždaug 9 kilometrai nuo Tauragės link Jurbarko (Zaltriškės kaime), buvo rastas Alvydo Dumčiaus lavonas.

Primename, kad nelaimė atsitiko netoli Tauragės esančiame Taurų kaime. Vienoje sodybų tarpusavyje mažai pažįstami du vyrai ir dvi moterys parą laiko girtavo, kol vienas iš jų išsitraukė peilį ir mirtinai sužalojo abi moteris. Žudikas kėsinosi ir į trečiąjį sugėrovą, tačiau šis, nors ir neišvengė sužalojimų, suspėjo pasprukti. Vienintelis likęs gyvas kraupios žmogžudystės liudininkas teigia matęs, kaip dvi moteris subadęs vyras sėdo ant dviračio ir nuvažiavo link Tauragės. Pareigūnai nustatė galimo įtariamojo tapatybę - tai anksčiau teistas, 46 metų Alvydas Dumčius. Paskutiniu metu jis gyveno Tauragėje, anksčiau yra gyvenęs Šakių rajone.

Nuo tada kai buvo paskelbta vyriškio paieška, policija sulaukė ypač daug pranešimų apie ieškomą asmenį ir galimas jo buvimo vietas. Pareigūnai dėkoja visiems Tauragės rajono gyventojams aktyviai bendradarbiavusiems su policija ieškant įtariamojo.

Tauragės AVPK inform.

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras