Paauglį sužalojo traktorininkas(7)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-04-22 06:22

Pareigūnai netruko surasti iš įvykio pasprukusį traktorininką

Vakar, apie 15.30 val., Norkaičiuose, įtariama, 65-erių neblaivus traktorininkas sužalojo nepilnametį motorolerio vairuotoją. Po susidūrimo traktoriaus vairuotojas pasislėpė vienoje iš kaimo sodybų, bet netrukus policijos buvo surastas. Avarijoje nukentėjęs paauglys gydomas Tauragės ligoninėje.

 

 

Traktorius su darbui parengtais padargais riedėjo Norkaičių gyvenviete ir rengėsi sukti į šalutinį kelią – žvyrkelį. Tuo pačiu metu ir ta pačia kryptimi motoroleriu važiavo 1996-aisiais gimęs jaunuolis. Traktoriaus MTZ-50 vairuotojas, 65-erių vietos gyventojas, traktoriumi nubloškė motorolerį nuo kelio. Po susidūrimo traktorininkas nė nesustojęs nuriedėjo į kaimo gilumą. Tuo tarpu įvykį stebėję kaimo gyventojai suskubo kviesti specialiąsias tarnybas. Mat griovyje atsidūręs jaunuolis sruvo krauju. Atskubėję medikai vaikiną nugabeno į VšĮ Tauragės ligoninė priimamąjį.

Konstatuota, kad avarijos dalyviui sužalota koja. Į įvykio vietą atvažiavę policijos pareigūnai netruko surasti avarijos kaltininką. Jis tūnojo greta savo transporto priemonės vienoje iš kaimo sodybų ir stebėjo besirenkančiuosius avarijos vietoje. Liudininkai kalba, kad vyras galėjo būti neblaivus. Tad pareigūnai norkaitiškį išsigabeno į policijos komisariatą, nes įvykio vietoje jis  priešinosi, kad būtų nustatytas jo girtumas (blaivumas). Policijoje taip pat pasipriešinusį traktorininką pareigūnams teko gabenti į ligoninę, kad būtų paimtas kraujo mėginys.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras