Mirtimi dvelkiantis jaunuolių pasivažinėjimas(1)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-04-20 06:33

Praėjusią savaitę, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, nelaime baigėsi jaunuolių pasivažinėjimas automobiliu – du iš jų atsidūrė ligoninėje.

Policijos informacija apie šį įskaitinį autoįvykį – sausoka. Pareigūnai praneša, kad avarija įvyko naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 1.35 val., Pagramančio kaimo ribose. 1991-aisiais gimęs vairuotojas M.N., nepasirinkęs saugaus greičio, nebesuvaldė automobilio ir, nulėkęs nuo kelio, kelis kartus vertėsi. „Eismo įvykio metu sužalota M.U., gim. 1993 m., ir M.R., gim. 1991 m.“, – informuojama policijos įvykių suvestinėje.

– „Roveris“ didžiuliu greičiu atlėkė nuo Tauragės pusės ir ties posūkiu, už kurio prasideda mūsų gyvenvietė, nebeišsiteko kelyje. Dar ir dabar ant asfalto ties bokštu vairuotojo nepatyrimą tebežymi juodos juostos, – pasakoja Pagramančio gyventojas.

Anot jo, automobilis greičiausiai perskrido greta plento einantį kanalą ir tik tada du ar tris kartus vertėsi. Vyras daro prielaidą, kad mašinos keleiviai nesegėjo saugos diržų. Mat visi trys jaunuoliai avarijos metu iškrito pro dūžtančius mašinos langus. Vairuotojas atsipirko lengviausiai, o keleiviams prireikė medikų pagalbos: 1991-aisiais gimęs M.R. patyrė galvos traumą, medikai jam diagnozavo smegenų sukrėtimą, o 1993-aisiais gimusi M.U. paguldyta į Tauragės ligoninės Traumatologijos skyrių.

Manoma, kad jaunimo kompanija iš Norkaičių lėkė pasismaginti į Lakštingalų slėnį. Ar vairuotojas buvo blaivus, paaiškės artimiausiu metu.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras