Černių rado peršauta galva Kaune(7)

2010-10-05 11:40

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį viename iš Kauno daugiabučių rastas leisgyvis tauragiškis Mantas Černius. 32-ejų vyras buvo neseniai išėjęs į laisvę po 10 metų kalėjimo. Įtariama, jog šūvį į tauragiškio galvą paleido žinomas Kauno nusikalstamo pasaulio veikėjas Ernestas Kaziūnas.

Būtent šio kauniečio bute, kaip teigia pats E.Kaziūnas, tauragiškis mėgino nusišauti. Įvykio vietoje M.Černius rastas komos būsenos, sukniubęs ant virtuvinio stalo. Jo smilkinyje žiojėjo šautinė žaizda. Manoma, kad šauta iš į kovinį iš dujinio perdaryto ginklo, kuris rastas įvykio vietoje.

Dienraštis „Lietuvos žinios“ praneša, jog minėtame bute lemtingąją naktį vyko išgertuvės. Tačiau teisėsaugininkai sprendžia, kad galėjo būti pasikėsinta nužudyti ir dėl to E.Kaziūną prašo teismo leisti suimti. Pastarasis jau yra anksčiau įsivėlęs į kriminalinę istoriją, kuri labai primena šiandienos įvykius. Tąsyk „Kamuolinių“ gauja bandė susidoroti su neseniai iš užsienio grįžusiu vyru, pravarde Valdyba. Dabar, įtariama, bandyta atsikratyti neseniai laisvėje pasirodžiusiu kriminaliniam pasauliui žinomu asmeniu. „Lietuvos žinios“ tauragiškį M.Černių įvardija kaip „švininių“ atšakos atstovą. Mat yra įrodyta, kad jis prieš keliolika metų drauge su kitais gaujos nariais, persirengęs policininko uniforma, plėšdavo vilkikų vairuotojus bei automobilių prekyba besiverčiančius asmenis. 2004-aisiais Klaipėdos apygardos teismas M.Černių nuteisė 10 metų laisvės atėmimu. Prieš tai M.Černius buvo teistas už nužudymą.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras