Žmogus mirė laiptinėje(3)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-01-18 08:06

Kol buvo sutvarkyti formalumai ir mirusiojo kūnas išvežtas į morgą, laiptinėje jis išgulėjo daugiau kaip valandą.

Antradienį po pietų daugiabučio namo Vasario 16-osios gatvėje laiptinėje numirė žmogus. Apie jį medikams ir policijai pranešė žmonės, kurie nebegalėjo patekti į savo butus, nes mirusiojo kūnas gulėjo prie kelių butų durų.

 

 

Į įvykio vietą iškviesti medikai tik konstatavo, jog žmogus, kuriam iškviesta greitoji, jau buvo miręs. Atvykę pareigūnai, apžiūrėję laiptinėje gulinčio žmogaus kūną, konstatavo, kad smurto prieš mirtį vyras nepatyrė, o mirtis jį ištiko savaime. Po pareigūnų apžiūros buvo iškviesta „Dunokų“ brigada, iš nelaimių vietų vežiojanti mirusiuosius į morgą.

Pareigūnams ne iš karto pavyko nustatyti mirusiojo asmenybę. Apklausti laiptinės gyventojai, matę gulintį mirusįjį, negalėjo jo atpažinti. Tik vėliau pareigūnams pavyko surasti, kas pažino mirusįjį. Paaiškėjo, kad tai 1970 metais gimęs tauragiškis S.Š.

Apie valandą namo laiptinės antrajame aukšte išgulėjęs mirusiojo kūnas sukėlė nepatogumų ir šio namo gyventojams. Siaura laiptine namo grįžtantiems ar išeinantiems gyventojams teko perlipinėti per lavoną, o kelios moterys į savo butus pateko tik po to, kai kūną išvežė „Dunokų“ darbuotojai.

– Tą mūsų laiptinę tikrai kažkas prakeikė, – kalbėjo viena gyventojų, negalėjusių grįžti namo. Pasak jos, maždaug prieš mėnesį toje pačioje laiptinėje taip pat mirė žmogus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras