Žinomo verslininko bylą atidėjo dėl jo ligos(2)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-01-21 10:00

Penktadienį Tauragės rajono apylinkės teismas buvo priverstas daryti pertrauką žinomo Tauragės verslininko Jono Butkaus baudžiamojoje byloje. 10 val. turėjęs tęstis baudžiamosios bylos nagrinėjimo procesas sustojo. Bylą nagrinėjanti teisėja Gražina Gudžiūnienė jos nagrinėjime paskelbė pertrauką, kadangi teismui buvo pateikti dokumentai apie teisiamojo ligą. Byloje nuspręsta padaryti pertrauką iki kovo 16 dienos.

Teismo nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje J.Butkus yra kaltinamas sukčiavimu, neteisėtu disponavimu šaudmenimis ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo padarymo organizavimu. Iki šiol vykusiuose teismo posėdžiuose jau yra apklausti pagrindiniai liudytojai. Pastarajame posėdyje turėjo būti apklausiami papildomi prokurorų pasiūlyti liudytojai. Tačiau, susirgus teisiamajam, posėdis buvo atidėtas ir papildomų liudytojų apklausa atidėta vėlesniam laikui.

Pastaruoju metu J.Butkus sulaukia ne tik teisėjų dėmesio. Daugiau nei prieš savaitę Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai atliko kratas jo įmonėje „Baltijos trasa“ Jatkančių kaime ir paėmė didelį kiekį kontrabandinių cigarečių. Šios įmonės direktoriumi dirbantis J.Butkus pareigūnų buvo sulaikytas dviem paroms.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras