Per savaitgalį sulaikyti penki girti vairuotojai(5)

2010-01-26 08:40

Per tris paskutines praėjusios savaitės dienas policininkai už vairo sulaikė penkis girtus vairuotojus. Žydrūnas Bendikas, Patrulių būrio vadas, teigia, kad savaitgalį keliuose netrūko girtų vairuotojų. Iš viso buvo išaiškinti penki vairuotojai, kurie dėl girtumo automobilių vairuoti negalėjo. Vienas neblaivus vairuotojas pateko į avariją ir iš jos pasišalino.

Penktadienį Dariaus ir Girėno gatvėje, ties 16-uoju namu, į automobilio „Peugeot 307“ galą atsitrenkė iš paskos važiavęs automobilis „Opel Omega“. Ž.Bendiko teigimu, avarija kilo dėl to, kad „Opel Omega“ važiavęs tauragiškis T.D. (gim. 1976 m.) nepasirinko saugaus greičio ir saugios distancijos.

Iš automobilio išlipęs avarijos kaltininkas bandė susitarti su apgadintos mašinos vairuotoja dėl žalos atlyginimo, tačiau ši pastebėjo, kad vyras yra akivaizdžiai girtas, todėl iškvietė policijos pareigūnus. Avarijos kaltininkas paliko automobilį, o pats pasišalino iš avarijos vietos. Atvykę pareigūnai iškvietė techninės pagalbos automobilį, kuris „Opel Omega“ nuvežė į saugojimo aikštelę.

Avarijos kaltininkas į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko vakar rytą. Pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą, o medžiagą apie pažeidimą perdavė teismui.

Pasak Ž.Bendiko, už panašaus pobūdžio Kelių eismo taisyklių pažeidimus yra skiriamos 3000–4000 litų baudos ir atimama teisė vairuoti nuo 3 iki 5 metų.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras