Apšvarino „Mergelių užeigą“(3)

2010-09-23 07:12

Ketvirtadienio rytą „Mergelių užeigos“ darbuotojas aptiko praviras sandėlio duris. Vagys išsinešė maisto ir alaus už daugiau nei tris tūkstančius litų. Įmonės savininkė Vidutė Lidžienė tikina, jog nuo šiol plėšikai į įmonės teritoriją nebepateks.

Kaip ir kiekvieną darbo dieną, anksčiausiai į darbą „Mergelių užeigos“ kavinėje ateina virtuvės darbuotojai. Vienas jų rugsėjo 16-ąją, apie 6 val., pastebėjo, kad yra atidarytos V. Lidžienės įmonei priklausančio sandėlio durys. Vėliau įsitikinta, jog iš patalpos pavogta maisto produktų ir 2 statinės alaus. Nuostolius įmonės savininkė įvertino daugiau nei trimis tūkstančiais litų.

 – Vien tik statinė su alumi kainuoja apie 1300 Lt. O jų, priminsiu, vagys išsigabeno dvi. Sandėlyje neberadome kelių kibirų majonezo, aliejaus, kitų produktų,  – vardijo „Mergelių užeigos“ savininkė.

Verslininkė įsitikinusi, jog vagims čia pasisekė pirmą ir paskutinį kartą. Daugiau esą jie į įmonės teritoriją bei sandėlius taip lengvai nepateks. V. Lidžienės teigimu, iš šio įvykio pasimokiusi įmonė investuos į sustiprintą teritorijos apsaugą.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras