Šilališkiai Tauragėje nepageidaujami?(15)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2010-08-04 08:40

„Afroditė“ tauragiškių „krikštą“ priėmė nepraėjus nė savaitei nuo atidarymo. FOTO:E.Skipitis

Penktadienio rytą svetingai duris atvėrusi „Afroditė“ nė nesitikėjo, kad netrukus į kavinės langus skries alaus bokalai. Įvykio liudytojai laužo galvas, kodėl tauragiškiai taip pasielgė. Galbūt tai paprasčiausias chuliganizmas, bet gali būti ir nepatenkintų konkurentų veiklos metodai.

 

 

Bemaž prieš savaitę Tauragės centre, Vytauto gatvėje, kitapus viešbučio „Tauragė“, gimė kavinė nauju pavadinimu – „Afroditė“. Ji įsikūrė prieš tai čia veikusios, taip pat viešojo maitinimo įstaigos vietoje. Jos savininkės – šilališkės, dirbančios kavinėse „Prie židinio“ ir „Ugnija“. Šilalėje šios kavinės labai populiarios tiek dėl skaniai ruošiamo maito, tiek dėl žemų patiekalų kainų. Todėl neatmetama galimybė, jog Tauragės verslininkai, valdantys viešąjį maitinimą mieste, ne itin patenkinti tokia kaimynyste. Blogiausia, kad nepasitenkinimo ilgai laukti šilališkėms neteko – penktadienį į jų kavinės vitriną netikėtai įskriejo stiklinis alaus bokalas.

– Piemenys kažkokie. Nė nežinau, kas jiems nepatiko. Net neatsiskaitė. Aš juos dar vijausi, –padrikai kalbėjo tądien čia dirbusi moteris.

Pasirodo penktadienį į kavinę atėję šeši klientai užsisakė ir pavalgyti, ir išgerti. Tačiau į vidų nėjo – puotavo kavinės prieigose, kur taip pat stovi stalai. Kas įvyko toliau, aiškinasi policija.

Atvykusi į kavinę radau vaikiną, šluojantį nuo grindinio duženų šukes. Pasirodo, tauragiškio paleistas bokalas iškūlė dvigubą stiklo paketą, sudaužė ant palangės kavinėje stovėjusį gėlių vazoną ir nusirito į kavinės vidų. Kiek kavinė patyrė žalos, neaišku, bet kad kavinės šeimininkai patyrė šoką – akivaizdu. Dar labiau jų išgąstį padidino „pagalbon“ atskubėjęs gretimo pastato savininkas. Verslininkas bandė išaiškinti suglumusiai moteriškei, jog ji nieku gyvu nekalbėtų su žurnalistais ir stengtųsi visais įmanomais būdais nuslėpti nemalonų įvykį. Mat, jo samprotavimu, paviešinimas suteiks kavinei neigiamą įvaizdį.

 – Visi dabar žinos, kad pas tave nesaugu ir čia negalima eiti valgyti, – svaidė replikas kaimynas.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras