Galimai vogtos prekės Tauragės nepasiekė(4)

2010-07-13 12:56

FOTO: VSAT.

 

 

Patikrinus jų dokumentus paaiškėjo, kad 38-erių tauragiškio kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu ieško Pagėgių policija. Šio komisariato pareigūnai buvo paskelbę ir kitos šitos draugijos keleivės, 17-metės tauragiškės, paiešką – mergina buvo dingusi be žinios. Pasieniečiai abu ieškomuosius sulaikė, o vėliau perdavė iš Tauragės policijos atvykusiam policijos konvojui.

Kalvarijos užkardoje nuodugniai patikrintas ir automobilis „Volkswagen Passat“. Pasieniečiai juo gabentuose krepšiuose aptiko daug naujų navigacinės įrangos prietaisų, fotoaparatų, mobiliųjų telefonų, skutimosi peiliukų. Jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą šių prekių įsigijimą, automobiliu vykę įtariamieji neturėjo. Įtarimų, kad daiktai galėjo būti įgyti ir neteisėtu būdu, kėlė tai, kad nė vienas iš ketveriukės nežinojo, kiek ir kokių prekių gabena. 
Automobilį, jo vairuotoją bei dar vieną keleivį, o taip pat ir įtariamųjų daiktus Kalvarijos pasieniečiai perdavė Kauno teritorinės muitinės Pažeidimų prevencijos poskyrio pareigūnams. Pastarieji šio įvykio aplinkybes aiškinasi toliau.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras