Aptiktas didžiausias šių metų „bravoras“(5)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2010-07-27 06:34

Tauragės AVPK foto

Penktadienį apie 4.30 val. Vilnaliuose (Skaudvilės sen.), krūmuose prie Upynos upelio, pareigūnai aptiko didžiulį „naminukės“ fabrikėlį. Policijai įkliuvo ir jo „darbininkas“. Iš viso rasta ir paimta 1320 litrų raugo bei 115 litrų skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

 

 

 

Nustatyta, jog šalia Upynos upelio įkurdintame „bravore“ naminę degtinę gamino 1975 metais gimęs, besiribojančio Raseinių rajono Nemakščių miestelio gyventojas D.G. Vyriškis pasirodė esąs gerai žinomas policijai ir baustas dėl kitų teisės pažeidimų. Šįkart už didelio kiekio namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymą, gaminimą arba gabenimą su tikslu realizuoti asmeniui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Nuo metų pradžios Tauragės apskrityje dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo policija pradėjo 20 ikiteisminių tyrimų, iš jų 9 – dėl naminės degtinės gaminimo įrangos laikymo ar realizavimo. Vilnalių kaime rastas ir paimtas naminės degtinės kiekis yra didžiausias šiemet.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras