Žygaičiuose rasta dalis muitininkams iš panosės pavogto cigarečių krovinio(3)

15min.lt | 15min@15min.lt

2010-11-23 08:52

Prabėgus dviem savaitėms nuo mįslingo nusikaltimo, kai Pagėgių savivaldybėje muitininkams iš panosės buvo nukniauktas anksčiau sulaikytas vilkikas su milžinišku cigarečių kontrabandos kroviniu, Kriminalinės policijos ir Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai pagaliau užčiuopė siūlo galą ir aptiko dalį krovinio, informuoja portalas 15 min.

Pirmadienį kriminalistai, tikrindami surinktą operatyvinę informaciją, atliko kratą vienoje Žygaičių gyvenvietės  sodyboje. Operatyviniai duomenys pasitvirtino – gyvenvietės pakraštyje stovinčios sodybos ūkiniame pastate rasta netoli šimto dėžių kontrabandinių cigarečių „Jing Ling“ ir „Sovereign“.

Kartu pareigūnai sulaikė net tris įtariamuosius. Nei jų tapatybės, nei amžius ar galimas vaidmuo mįslingoje istorijoje kol kas neatskleidžiami.

Priminsime, kad lapkričio 10 dieną Šilutėje policininkams užkliuvo įtartinas vilkikas DAF su rusiškais registracijos numeriais. Paaiškėjo, kad šis iš Kaliningrado srities į Lietuvą įvažiavęs vilkikas dėl cigarečių kontrabandos spalio vidury buvo sulaikytas ir uždarytas saugomoje Panemunės muitinės terminalo teritorijoje. Vėliau vilkikas iš šios teritorijos dingo ir jau be cigarečių buvo paliktas prie Šilutės geležinkelio stoties.

Keista, tačiau Panemunės muitininkai apie 1,87 mln. litų vertės kontrabandos krovinio ir jį gabenusio vilkiko vagystę iš saugomos teritorijos policijai nepranešė ir nusikaltimas išaiškėjo tik tada, kai paliktu vilkiku atsitiktinai susidomėjo policininkai.

Dėl šios skandalingos istorijos su tarnyba atsisveikino du aukšti muitinės Panemunės kelio posto pareigūnai, o dar du sulaukė kitokių nuobaudų.

Kaip praneša šaltiniai, pirmadienį Žygaičiuose aptikta tik nedidelė dalis garsiojo kontrabandos krovinio. Kur dar paslėpta apie 500 dėžių, ieškoma toliau. Neatmetama galimybė, kad šis nemenkas kontrabandinių cigarečių kiekis jau realizuotas vietos rinkoje ir pasiekė paprastus rūkalų pirkėjus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras