Prevencinę savaitę prieš smurtą „iliustravo“ mokinių muštynės(5)

2010-03-30 08:56

Penktadienį Tauragės policijai V.S. pranešė, kad Lauksargių pagrindinėje mokykloje buvo sumuštas jos sūnus T.S., gim. 1993 m. Dėl kol kas neaiškių priežasčių tarp berniukų įsiplieskus ginčui, kilo muštynės.

Lauksargių pagrindinės mokyklos direktorius Henrikas Banevičius negalėjo tiksliai paaiškinti, kas įvyko, nes tą dieną su pavaduotoja buvo išvykęs į konferenciją vienoje Tauragės mokyklų.

– Su pavaduotoja buvome išvykę, tad situaciją žinau tik iš atsakinga paliktos mokytojos pasakojimo. Be abejo, į mokyklą yra iškviesti incidento kaltininkų tėvai, su kuriais ir aiškinsimės situaciją. Kiek man žinoma, tai vienas berniukas pradėjo muštis, o kitas – trenkė atgal. Retas atvejis, kad pas mus kas nors susimuštų, o čia dar prevencinė savaitė prieš smurtą. Kaip tyčia, konflikto dieną vyko baigiamasis prevencinės savaitės renginys, – moksleivių elgesiu stebėjosi direktorius.

Mokykloje yra sudaryta prevencinė grupė, kuriai priklauso socialinės pedagogės, administracija ir keletas mokytojų. Būtent ši grupė ir spręs, kaip toliau mokyklai pasielgti. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos trikdymo.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras