Po dozės mirė policininkų apsuptyje(15)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-03-24 09:46

Mirštančiam jurbarkiškiui bandė padėti ir pareigūnai, ir medikai, tačiau jų pastangos vyro nebeišgelbėjo.

Ketvirtadienio popietę prie Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje mirė 23 metų jurbarkiškis. Prieš pat mirtį vyras spėjo susišvirkšti narkotikų dozę, o jo išgelbėti nebepajėgė nei iš komisariato atskubėję pareigūnai, nei iškviesti medikai.

 

 

Apie 16 valandą į Policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštelę įsukusio taksi automobilio vairuotojas, įlėkęs pas policijos budėtoją, pasakė, kad jo taksi automobilyje ant sėdynės miršta žmogus.

Aikštelėje susirinkę komisariato pareigūnai bandė savo jėgomis gaivinti mirštantį žmogų bei iškvietė greitosios pagalbos medikus. Tačiau ir beveik po pusvalandį trukusio bandymo atgaivinti 23 metų vyras neatsigavo.

Vyras taksi važiavo kartu su savo tėvu. Pastarasis pareigūnams pasakojo, kad jie iš Jurbarko į Tauragę taksi atvažiavo nusipirkti narkotikų. Jų įsigijęs, dozę vaikinas susileido tame pačiame taksi automobilyje sėdėdamas ant galinės sėdynės. Po to jam pasidarė bloga.

Dėl jurbarkiškio mirties Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Penktadienį iki pietų jau buvo nustatytas asmuo, jurbarkiškiui pardavęs narkotinių medžiagų.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras