Pareigūnė supylė komisariato automobilį(32)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2010-03-22 12:18

Avarijos metu buvo apgadintas policijos komisariatui priklausančio automobilio „Audi“ priekis.

Trečiadienį tarnybiniu automobiliu važiavusi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkė Margarita Kudijanova sukėlė avariją miesto centre.

 

 

Avarija apie 14 valandą įvyko beveik pačiame miesto centre, ties Gedimino gatvės 7-uoju namu. Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui priklausančiu automobiliu „Audi A6“ tarnybos metu važiuodama M.Kudijanova atsitrenkė į prieš pėsčiųjų perėją sustojusį visureigį „Nissan“. Avarijos metu buvo apgadinta policijos tarnybinio automobilio priekinė dalis.

Avariją sukėlusi pareigūnė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad tarnybine mašina ji važiavo į teismo posėdį Šilalės rajono apylinkės teisme.

– Nesuspėjau sustabdyti, – trumpai apie avarijos priežastis „Tauragės kurjeriui“ sakė M.Kudijanova. – Kadangi avarijos kaltininkas buvo aiškus, avarijos dalyviai vienas kitam pretenzijų neturėjo, pakako tik užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Moters teigimu, apie įvykusią avariją ji pranešė savo kolegoms, Kelių policijos skyriaus pareigūnams. Tačiau protokolas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo nebuvo surašytas. M.Kudijanova sakė mananti, kad komisariato vadovai greičiausiai paves kolegoms pradėti tarnybinį patikrinimą dėl jos sukeltos avarijos.

Marius Draudvila, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad dėl pareigūnės sukeltos avarijos yra pradėtas tarnybinis patikrinimas. Viršininko pavaduotojo duomenimis, vakar apgadintas automobilis jau buvo remontuojamas.

Teismo posėdis Šilalės rajono apylinkės teisme, į kurį teigė važiavusi M.Kudijanova, trečiadienį neįvyko. Anot pareigūnės, posėdis buvo atidėtas dėl vieno iš proceso dalyvių prašymo, tačiau avarija netapo neįvykusio posėdžio priežastimi.

Skaityti komentarus (32) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras