Jurbarko taksi automobilyje mirė narkomanas(13)

Erika BARONAITĖ | baronaite@lrytas.lt

2010-03-20 11:15

Tauragėje narkotikų nusipirkęs ir jų padauginęs 22 metų jurbarkiškis Vaidas Jagminas mirė taksi automobilyje, o kartu važiavęs jo draugas atsidūrė areštinėje.

Jurbarke į taksisto Alfonso Triuko automobilį ketvirtadienį įsėdo du svirduliuojantys vyrai.

„Vyresnįjį aš pažinau, o jaunesnįjį mačiau pirmą kartą.

Jie iškarto padavė 80 litų ir paprašė nuvežti į Tauragės autobusų stotį. Po to juos vežiau į dar dvi vietas. Vyrai išlipdavo ir greitai grįždavo“, – pasakojo A.Triukas.

Galiausiai svirduliuojantis vyresnis vyriškis atvedė vos ant kojų bepastovintį savo draugą V.Jagminą ir paprašė vežti atgal į Jurbarką.

V.Jagminas atsisėdo ant galinės sėdynės, o jo draugas įsitaisė šalia vairuotojo.

„Šalia manęs sėdintis jurbarkiškis murksojo tylėdamas, o vaikinas gulėjo nejudėdamas. Paleidau muziką ir skubėjau į Jurbarką“, – sakė taksistas.

Pavažiavus apie 10 kilometrų taksistui paskambino kažkoks vyras ir, prisistatęs policininku, paklausė, po kiek laiko A.Triukas bus Jurbarke.

Netrukus taksistą sustabdė patruliai. Jie į savo mašiną nuvedė vyresnį jurbarkiškį, o jaunesnis liko taksi automobilyje. Pareigūnai taksistui liepė laukti atvykstančių kriminalistų.

Maždaug po 20 minučių pasirodę pareigūnai A.Triukui pasakė, kad jis važiuotų į Tauragės policijos komisariatą.

Kai taksi automobilis sustojo komisariato kieme, policininkai pajudino automobilyje gulintį V.Jagminą.

„Žiūrėkite, jis turbūt negyvas“, – ištarė nustebęs policininkas.

Atvykę medikai bandė gaivinti jurbarkiškį, tačiau netrukus paaiškėjo, kad jis – miręs. Mirties priežastis – apsinuodijimas narkotinėmis medžiagomis.

„Įtarėme, kad taksi automobilyje važiuoja nusikaltimą įvykdę asmenys. Turėjome informacijos, kad jie įsigijo narkotikų.

Vienas jurbarkiškis, kurio piniginėje radome baltos spalvos miltelių, panašių į narkotines medžiagas, uždarytas į areštinę, o kitas mirė“, – sakė Tauragės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Žanas Kiselevičius.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras