Suimti dar trys įtariamieji(7)

2010-12-10 09:56

Pasienyje kontrabandos srautai nemažėja

Panašu, kad Muitinės ir policijos kriminalistai nenurims, kol neišnarplios viso Tauragės kontrabandininkų klano nusikalstamos veiklos siūlų kamuolio. Ypatingas dėmesys kontrabandai mūsų rajone skirtas po to, kai šie iš muitininkų panosės Panemunėje nugvelbė visą kontrabandiniais rūkalais prikimštą vilkiką. Vėliau dalis dingusio krovinio aptikta tauragiškio sodyboje Žygaičiuose, sulaikyti trys įtariamieji. Antradienį įkliuvo dar tiek pat įtariamųjų. Šiuos įvykius plačiai nušviečia dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas Arvydas Lekavičius.

 

.

„Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai, kuriems talkina policininkai, toliau lipa ant kulnų kontrabandines cigaretes iš Panemunės posto pavogusiems nusikaltėliams. Sulaikyti dar 3 įtariamieji iš Tauragės. Praėjusį mėnesį buvo suimtas jau anksčiau su kontrabanda sietas tauragiškis Mindaugas Hirchas ir du jo talkininkai.

Tačiau laisvėje vis dar tebėra pagrindiniu įžūlios vagystės iš Panemunės muitinės posto organizatoriumi laikomas buvęs aukštas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas Vaidas S. Jį tauragiškiai vadina Šviesoforu. Tokią pravardę vyriškis gavo už tai, kad dar būdamas pareigūnas nuspręsdavo, kuriai kontrabandininkų grupuotei leisti per valstybės sieną netrukdomai pervežti prekes, o kurią demaskuoti“, – rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras