Pagėgių savivaldybėje sulaikyti narkotikų platintojai(8)

lrytas.lt | news@lrytas.lt

2010-05-12 10:54

Tauragės apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai pusę metų vykdė operaciją prieš asmenis, kurie narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis prekiavo visoje Tauragės apskrityje. Antradienį buvo sulaikyti 2 asmenys – prekeivis, Pagėgių savivaldybės Piktupėnų kaimo gyventojas, ir tauragiškis, kuris bandė narkotikų įsigyti.

Sulaikymo metu pirkėjas, išvydęs policijos pareigūnus, įsigytą plastikinę pakuotę su narkotinėmis medžiagomis prarijo. Vėliau minėtam asmeniui Tauragės apskrities ligoninėje medikų pagalba iš skrandžio narkotikai išimti. Šis tauragiškis anksčiau jau buvo teistas dėl narkotikų.

Kratos metu pas platintoją rastos 4 plastiko pakuotės su narkotinėmis medžiagomis taip pat ekstazio tablečių. Policijos duomenimis Piktupėnų kaime buvo galima įsigyti amfetamino, kanapių, ekstazio tablečių.

Šiandien minėtiems asmenims bus pareikšti įtarimai, planuojama kreiptis į teismą dėl vieno asmens suėmimo. Tiriant bylą įtarimai gali būti pareikšti ir daugiau asmenų.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras