Ėmė siautėti kuro vagys(0)

Morta PIPIRIENĖ | morta@kurjeris.lt

2010-05-29 08:23

Trečiadienį užfiksuoti du atvejai, kuomet iš transporto priemonių kuro bakų pavogti dideli kiekiai kuro. Tokių atvejų kasdien vis daugėja.

Rytą, 7.43 val., pastebėta, kad Tauragės rajono Ližių kaime iš saugomoje teritorijoje stovinčios technikos buvo išleista apie 170 litrų dyzelinio kuro. Apie 8 val. Tauragės rajono Griežpelkių 2-ajame kaime, kaimo turizmo sodybos teritorijoje, pasigesta iš įmonei priklausančio krovininio automobilio kuro bako išleisto ir pavogto 140 litrų dyzelinio kuro.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Vygandas Mylimas teigia, kad tokių atvejų padaugėjo į laukus išvažiavus žemės ūkio technikai ir pabrangus kurui.

– Dažniausiai kuras vagiamas iš didesnių transporto priemonių: sunkvežimių, traktorių. Šios transporto priemonės turi talpius kuro bakus. Prasidėjus žemės ūkio darbams technika dažnai paliekama laukuose ar nesaugomose teritorijose puspilniais bakais. Ilgapirščiams tai puikus grobis, – teigė V.Mylimas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras